بهترین جراحی بینی
جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی

بینی هر فردی هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ عملکردی با یکدیگر متفاوت هستند. یکی از این نوع بینی ها بینی استخوانی می باشد که در این مقاله قصد داریم درباره این نوع جراحی بینی یعنی جراحی بینی استخوانی اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم.

 

جراحی بینی استخوانیجراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی

مشخصات بینی استخوانی

قبل از پرداختن به جراحی بینی استخوانی نیاز است تا شما را با این نوع بینی ها آشنا کنیم. بینی های استخوانی بر خلاف بینی های دیگر پوست نازکی دارند و همین امر آن ها را انعطاف پذیر تر کرده است. غضروف بینی های استخوانی محکم و برآمدگی بر روی پل بینی قرار دارد. این مشخصات به گونه ای هستند که افراد حتی با چشم ظاهری نیز می توانند آن ها را مشاهده و از دیگر بینی ها شناسایی کنند. افرادی که با دماغ های استخوانی به ما برای انجام جراحی زیبایی مراجعه می کنند عموما اهدافی چون برطرف کردن قوز روی پل دماغ دارند. به دلیل ویژگی هایی که دماغ های استخوانی در مقایسه با دیگر بینی ها دارد عمل بر روی آن آسان تر و نتیجه آن ایده آل تر از دیگر دماغ ها می باشد.

 

قبل از جراحی بینی استخوانی

  • ابتدا برای انجام عمل زیبایی بینی استخوانی خوب فکر کنید.
  • درباره جراحی دماغ استخوانی تحقیق کنید و اطلاعاتی در این زمینه به دست آورید.
  • هدف خود را از انجام عمل دماغ استخوانی مشخص کنید.
  • در انتخاب بهترین دکتر بینی تهران دقت کنید.
  • درباره هدف خود با پزشک صحبت کنید.
  • از وی برای انجام عمل بینی استخوانی مشورت بگیرید.

پس از عمل زیبایی بینی استخوانی

پس از انجام جراحی بینی استخوانی نکات و مراقبت هایی وجود دارد که برای رسیدن به نتیجه ایده آل باید آن ها را رعایت کنید. این نکات نیز همانند انتخاب صحیح جراح در نتیجه عمل تاثیر گذار است. ما در مقالات بعدی به صورت جامع درباره این نکات صحبت خواهیم کرد.

 

هزینه جراحی بینی استخوانی

همانطور که در بالا گفتیم بینی هر فردی با دیگری متفاوت است، این امر به گونه می باشد که حتی میزان استخوانی و گوشتی بودن بینی افراد نیز با یکدیگر تفاوت دارد. همین امر موجب می شود که هزینه عمل دماغ استخوانی در هر فردی متمایز با دیگری باشد. پس از انجام بررسی های لازم توسط جراح این هزینه مشخص و به اطلاع بیمار رسانده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره عمل بینی و انواع آن با ما همراه باشید.

 

اشتراک در
اطلاع دهید
0 نظرات
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات
اشتراک گذاری مقالات
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook

menu-en

menu-arabic