جراح بینی تهران

جراح بینی تهران

جراح بینی تهران : این روز ها افراد بسیاری برای انجام جراحی بینی تصمیم گیری می کنند که اغلب آن ها جوانان و نوجوانان هستند.

این جراحی روز به روز متقاضیان بیشتری پیدا می‌کند و به یک جراحی عادی تبدیل شده است اما درواقع عمل جراحی زیبایی بینی (راینوپلاستی) بزرگترین و پیچیده ترین جراحی زیبایی محسوب می‌شود که علاوه بر این که موجب اصلاح عملکرد و ظاهر بینی می شود، تاثیرات شگرفی بر روح و روان فرد برجای می‌گذارد.

لازم به ذکر است که جراحی بینی هر چند بطور تئوری و از نظر فیزیکی در تمامی سنین قابل انجام است اما در واقع اینطور نیست.

تمام افراد و تمام بینی ها برای این جراحی مناسب نیستند.

اگر شما نیز از فکر جراحی بینی در سر دارید لازم است قبل از اقدام با جراحان بینی در این زمینه مشورت کنید.

جراح بینی

 همانطور که متقاضیان بسیاری برای انجام جراحی زیبایی بینی وجود دارد، خوشبختانه، پزشکان بسیاری نیز هستند که ادعای جراح بینی زبده‌ی بینی بودن دارند ، البته در بعضی موارد واقعا همینطور هم هست ، به همین دلیل باید در انتخاب جراح بینی دقت کنید.

  • جراح بینی را انتخاب کنید که نمونه کار های وی را مشاهده کرده باشید و به کار وی اطمینان داشته باشید.
  • جراح بینی  ای را انتخاب کنید که در برقراری ارتباط با او راحت باشید و برایتان دردسترس باشد.
  • جراح بینی ای را انتخاب کنید که احساس کنید درستی و صداقت در کار حرفه‌ای اولویتش باشد و در صورت پیدایش مشکلاتی در روند کار جراحی پشتیبان و همراه شما باشد.
  • جراح بینی ای را انتخاب کنید که قبل از عمل فقط از مزایا و خوبی‌ها و خوشی‌ها عمل نگوید بلکه از نشدنی‌ها و مشکلات احتمالی هم با شما حرف بزند.
  • با بیماران و پرسنل و دستیاران او صحبت کنید و اطلاعاتی درباره وی به دست آورید.
  • در نهایت با وی برای انجام چنین جراحی زیبایی بصورت حضوری مشورت کنید. چهره به چهره ویژگی های چهره و بینی خود را از پزشکتان بپرسید.
  • آموزش ببینید و نگرانی‌ها و پرسش‌هایتان را مطرح کنید.
  • قبل از عمل برای انتخاب دکتر خوب،وقت بگذارید  که بعد از عمل خشنود باشید.
  • در صورت تایید، برای انجام جراحی بینی اقدامات لازم را انجام دهید.

تمامی جراحان بینی در زمینه جراحی بینی دارای تجربه و مهارت های بسیار هستند و همین امر موجب می شود تا متقاضیان جراحی، در انتخاب خود کار آسانی نداشته باشند.

بهترین جراح بینی در تهران کیست ؟

جواب این سوال در واقع لیست بلند بالایی از همکاران گرامی است که همگی دارای علم و مهارت و هنر این کار هستند.

در واقع کشور ما در این زمینه یکی از کشورهای پیشرو در جهان محسوب می‌شود که باعث افتخار ماست.

یکی از گزینه‌های خوب در بین جراحان بینی تهران، دکتر امرا… حسینی می باشد که از تجربیات و اطلاعات بسیاری در این زمینه بهره مند است.

پیشینه آموزشی و علمی دکتر در طی دوران دراز تحصیل همیشه نشاندهنده تلاش با کیفیت ممتاز در سطح مدارس و دانشگاههای تراز اول کشور با رتبه‌های عالی بوده است و طی بیش از ده سال تجربه درخشان هزاران جراحی موفق را پشت سر گذاشته است.

نتایجی که دکتر امرا…حسینی ، جراح بینی تهران ، تاکنون برای افراد به وجود آورده است با تاکید بر حفظ عملکردهای طبیعی بینی و ایجاد بینی زیبا در عین جلوگیری از مصنوعی شدن صورت است واین موجب رضایت مندی مردم از جراحی بینی شده به همین دلیل روزانه افراد بسیاری برای انجام چنین جراحی زیبایی به ما مراجعه می کنند.

نمونه ‌هایی از کارهای دکتر حسینی ، جراح بینی تهران ، در گالری سایت و اینستاگرام دکتر حسینی  ما وجود دارد که در صورت تمایل می توانید آن ها را مشاهده کنید.

اگر پس از مشاهده نمونه کار ها علاقه مند به تجربه چنین جراحی زیبایی با دکتر حسینی شدید با شماره هایی که در سایت وجود دارند تماس حاصل فرمایید.

هزینه جراحی زیبایی بینی

آگاهی از این هزینه یکی از پرتکرار ترین سوال هایی می باشد که کاندیدا از ما می پرسند.

جهت آگاهی این افراد باید بگوییم هزینه جراحی زیبایی بینی تنها پس از انجام معاینات جراح بینی و با در نظر گرفتن برخی موارد فنی و ویژگی‌های هر بینی متناسب با آن مشخص می شود.

دکتر امرالله حسینی
جراح و متخصص گوش و گلو و بینی
جراح بینی – جراحی بینی
Call Now Button
Visit Us On TwitterVisit Us On Instagram